Profesjonalni inwestorzy

Największym kłopotem każdego młodego przedsiębiorcy jest brak środków majątkowych. Posiadanie pomysłu to jedno, ale jego zrealizowanie wymaga już ogromnego nakładu finansowego. Jako młodzi przedsiębiorcy nie będziecie mogli liczyć na pomoc instytucji finansowych, ponieważ nie posiadacie odpowiedniej wiarygodności kredytowej.

Będziecie więc musieli znaleźć inny sposób na uzyskanie środków finansowych niezbędnych do utworzenia waszej firmy. W tym celu warto poszukać inwestora, który wesprze was finansowo oraz merytorycznie. Na pewno jesteście jednak ciekawe, gdzie poszukiwać współudziałowca inwestycji , a ponadto na jakich zasadach zostanie wam udzielone wsparcie finansowe.
Inwestorzy bardzo chętnie współpracują z młodymi firmami, jeżeli już uważają ich właścicieli za osoby kompetentne, a sam pomysł za warty realizacji. W takim wypadku bardzo chętnie wesprą was swoimi środkami inwestycyjnymi w zamian za udziały w waszej firmie. O ile ten model wam odpowiada, to warto poszukać inwestora, który zechce wspomóc waszą firmę. Na internetowej stronie szukam współudziałowca inwestycyjnego możecie zarejestrować własną firmę i przedstawić waszą ofertę. Strona ta jest bardzo często odwiedzana przez inwestorów, którzy szukają nowych możliwości na zainwestowanie swoich środków inwestycyjnych. O ile wasza oferta przypadnie do gustu dla jednego z inwestorów, to na pewno skontaktuje on się z wami przez pocztę elektroniczną albo telefonicznie. Warto więc skupić się na pisaniu oferty , a ponadto na jej późniejszym, specjalistycznym pokazaniu, abyście mogli przekonać do siebie doświadczonego współudziałowca inwestycyjnego.
Więcej: gdzie szukać inwestorów.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Profesjonalni inwestorzy

Dodaj komentarz