Gadżety reklamowe – notatniki

Różnego rodzaju gadżety reklamowe zdają się być dzisiaj wszechobecne. Skąd tak duża ich popularność? Jakiego rodzaju gadżety sprawdzają się najlepiej? Jaka jest skuteczność notesów z logo?
Notesy jako gadżety
Może się wydawać, że notesy z logo należą do najbardziej efektywnych gadżetów. Na czym jednak polega ta skuteczność i z czego ona wynika? Rzecz w tym, iż notesy z logo mają duży wpływ na budowanie marki.

Rozdawanie notesów skutkuje tym, że coraz więcej nowych ludzi dowiaduje się o firmie. Jest to z całkowitą czyli stu procentową pewnością bardzo istotne zadanie gadżetów.
Jaki powinien być świetny notes?
Niewątpliwie, nie wszystkie notesy z logo bardzo dobrze pełnią własne funkcje. Jakie powinny one więc być? świetnie testuje się notes w skórzanej oprawie. Jest on elegancki i solidny, przez co prowokuje bardzo dobre skojarzenia z firmą. W przypadku gadżetów jest to bardzo ważne, aby kojarzyły się pozytywnie. Warto także zauważyć, że solidność gadżetów sprawia, iż potencjalni klienci uważają też daną firmę za solidną.
Widoczne logo
Nie bez znaczenia jest rzecz jasna również wygląd notesu. Elegancki notes w skórzanej oprawie budzi pozytywne skojarzenia, o czym już zresztą wcześniej wspomniano. Jednakże,l by z czymkolwiek się on kojarzył, musi być na nim umiejscowione logo. Powinno być ono dosyć spore i wyraźne, tak by nie było wątpliwości, kto podarował klientowi określony notes. Co więcej, dobrze jeżeli już na notesie znajduje się również nazwa firmy. Aktualnie coraz częściej widnieje na nim też adres witryny internetowej .W obecnych czasach jest to istotne, gdyż ludzie preferują sprawdzać wszelkie informacje w sieci.
Istotna wydaje się także kolorystyka notesu. Powinien się on rzucać w oczy, ażeby każdy kto znajdzie się w pobliżu zwrócił na niego uwagę. Niezbędny jest natomiast umiar, by notesy z logo nie był postrzegane za zbyt nachalne.
Sprawdź tutaj: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a4.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Gadżety reklamowe – notatniki

Dodaj komentarz