Bezproblemowa kasacja samochód osobowych

Dzień w dzień na polskich drogach ma miejsce co najmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z takowych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. O ile wasz samochód został poważnie uszkodzony w trakcie wypadku samochodowego to warto zastanowić się nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do wręcz kilkunastu tyś. zł. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto zastanowić się, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup pojazdów powypadkowych bardzo chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset albo kilka tysięcy złotych. Oszacowanie wartość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest trudne, gdyż wszystko uzależniony jest od stanu części waszego samochody.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada wiele sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tyś. zł. Właściciel skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów albo właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Bez wątpienia w tym przypadku kasacja samochodów jest przeprowadzana przez właściciela skupu, więc nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie warto się na nią decydować, jeżeli już istnieje możliwość sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków majątkowych na kasację, ale także zarobicie na sprzedaży waszego samochodu.
Sprawdź tutaj: Kasacja Pojazdów Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz