Dlaczego warto wybrać mieszkania na Bemowie

 

Jeśli ktoś zamierza kupić nowe mieszkania w Warszawie to trzeba rozważyć osiedle Bemowo Park
Opinie na temat tego osiedla są bardzo korzystne – pierwsi ludzie odebrali już mieszkania w I etapie inwestycji. Osiedle buduje Dor Group. To uznany oraz profesjonalny developer Warszawa jest miejscem kilku jego inwestycji i wszelkie są super zbudowane. Nowe mieszkania na Bemowie oferuje jeszcze kilku dobrych developerów. Jak je wybrać i jak na nich zarabiać?

<!-more->
Nowe mieszkania Warszawa Wola i Warszawa Bemowo

Jeśli ktoś zamierza inwestować w nowe mieszkania Bemowo jest niezwykle trafnym wyborem pod kątem wynajmowania oraz zarabiania na tym poprzez dłuższy okres czasu. W mieście tak dużym jak Warszawa mieszkania na sprzedaż są w sporej części wykupywane dokładnie na wynajem – w niewielu miastach w Polsce można naprawdę dobrze zarobić wynajmując komuś mieszkanie. Warszawa i parę dużych miast są tu chlubnym wyjątkiem. Podobnie dobrze jak na Bemowie można zyskać kupując nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Wola. To rejon położony jeszcze bliżej centrum stolicy, chociaż poprzez to nieco bardziej zatłoczony i głośny.

Który developer? Warszawa oraz okolice

W Warszawie działa kilku bardzo ważnych developerów – m.in. najwięksi gracze, czyli Dom Development i JW. Construction. Jest też dużo firm o nieco mniejszej skali działalności, ale i bardzo dynamicznych – np. Marvipol czy Robyg. Żeby trafił nam się odpowiedni developer Warszawa to czy Kraków, Łódź czy inne wielkie miasto, trzeba pytać zawsze jak wywiązuje się on z zapisów ustawy developerskiej – m.in. czy posiada developerski rachunek powierniczy, jakie udostępnia dane w katalogu inwestycji.

Warszawa Bemowo – przyszłościowa lokalizacja

Obecnie na zachodniej granicy Warszawy można znaleźć stosunkowo niedrogie mieszkania
Bemowo nie ma też tak wygórowanych cen nieruchomości jakie są np.. w śródmieściu czy na Ursynowie. Dzielnica będzie też się rozrastać ponieważ polepsza się jej sytuacja komunikacyjna. Obecnie w aktualnej chwili łatwiej przemieszczać się samochodem dzięki odpowiednim wjazdom na drogi szybkiego ruchu. Nowoczesne mieszkania w Warszawie drożeją tam, gdzie rozbudowuje się metro. Tak również będzie na Bemowie bo stacje podziemnej kolei pojawią się tam do 2020 r. i sprawią że ci, którzy nabędą mieszkania na Bemowie albo je wynajmą, będą mogli dostać się do centrum w kilkanaście minut.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz