Zastosowanie tlenoterapii

Jeśli pragniemy poprawić własne samopoczucie, jak też ogólną wydajność organizmu, to niewątpliwie warto skorzystać z innowacyjnych rozwiązań, które zyskują coraz większe uznanie, na przykład takich jak normobaria. Jest to terapia przeprowadzona w warunkach podwyższonego ciśnienia, jak też zwiększonego stężenia tlenu, dwutlenku węgla a także wodoru, co wiąże się ze znacznymi korzyściami zdrowotnymi.
Co warto wiedzieć na temat terapii podwyższonym stężeniem tlenu?
Na początku powinno się rozwiać wątpliwości tych wszystkich, którzy sądzą, że terapia w komorze normobarycznej jest w jakiś sposób niebezpieczna.

Otóż komora normobaryczna stwarza bezpieczne warunki, w których dolegliwości, schorzenia, jak także urazy są leczone dzięki podwyższonemu stężeniu tlenu, ale także dwutlenku węgla a także wodoru. Wodór w głównej mierze przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn oraz wolnych rodników, co daje dobre efekty w postaci odmłodzenia organizmu. Jednakże dwutlenek węgla działa w ten sposób, że rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym ułatwia dostęp tlenu wraz z krwią do niełatwo dostępnych miejsc, przez co zwiększa w znaczący sposób dotlenienie organizmu, co przekłada się na konkretne korzyści zdrowotne, w głównej mierze tj. zwiększenie wydolności organizmu. Powinno się również dodać, że normobaria łódzkie to sposób na to, aby dojść do siebie przykładowo po przebytych urazach czy ciężkich zabiegach chirurgicznych, ponieważ tlenoterapia korzystnie wpływa na przyspieszenie procesów gojenia ran, regenerację tkanki, jak też stymuluje pracę układu odpornościowego.

Dodatkowe informacje: normobaria łódzkie.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz