Wypożyczalnia samochodów – czym kierować się wybierając fachowców?

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, dla każdej osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym powinno się się auto zastępcze. W obecnych czasach samochód osobowy stał się nieodzownym elementem naszej codzienności, dlatego nie należy już udowadniać potrzeby używania auta. Jeśli wasz samochód osobowy nadaje się jedynie do kasacji lub spędzi następnych kilkanaście dni w warsztacie samochodowym, to z całą pewnością warto postarać się jak najszybciej o samochód zastępczy.

Samochód z OC sprawcy bez problemu zostanie wam wypożyczony gdy jedynie pokażecie spisane oświadczenie i protokół z wypadku samochodowego. Nie będziecie musieli ponosić żadnych kosztów wypożyczenia samochodu osobowego, gdyż wszystkie koszty zostaną naliczone na konto danego zakładu ubezpieczeń społecznych.
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zabezpiecza nie tylko was, ale także wasze mienie. Auto z OC jest jednym z elementów ułatwiających dla was szybki powrót do życia sprzed wypadku samochodowego. W tej sytuacji jesteście stroną poszkodowaną, więc zakład ubezpieczeń społecznych powinien jak najszybciej zwrócić wam wszystkie koszy leczenia oraz dodatkowo przywrócenia waszego samochodu osobowego do stanu sprzed wypadku. Powinno się wam się również auto zastępcze, ale jedynie na okres naprawy waszego samochodu osobowego. Wraz z dniem odebrania własnego auta z warsztatu samochodowego, powinniście oddać auto zastępcze. Kolejne dni zwłoki będą na nieszczęście liczone na wasz rachunek i zakład ubezpieczeń nie wypłaci wam za nie środków inwestycyjnych.
Więcej: wypożyczalnia aut mińsk mazowiecki.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Wypożyczalnia samochodów – czym kierować się wybierając fachowców?

Dodaj komentarz