Wirtualny alkomat – sprawdź

Coraz więcej przyszłościowych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie online, dlatego możemy z nich korzystać mając dostęp do internetu a więc korzystając z przykładowo z telefonu komórkowego tabletu czy również laptopa. Takim właśnie wyjściem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi daje możliwość oszacować liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Na 100 procent jest to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a pragną sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to niewątpliwie wyraz odpowiedzialności, warto więc skorzystać z takich rozwiązań jak alkomat on-line. Korzystanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo łatwe, powinniśmy jednak pamiętać o tym, by podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na 2 kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak również związane są ze spożywanym alkoholem. Jeżeli chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to musimy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak też jego rodzaje oraz ilości. Należy wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak aby otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Warto mieć na uwadze o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Zobacz również: kalkulator promili.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz