Świetny sposób na sprawdzenie nieznanych numerów

Właściwie każdy z nas posiada niestety nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego rodzaju promocji są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Znakomita większość tych osób jest też dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, ażeby wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic więc dziwnego, że stale powiększająca się ilość ludzi decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. Jeżeli zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to z całą pewnością nie warto go odbierać. Jeżeli numer ten należy do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez najmniejszego problemu znajdziecie go w sieci.
Prywatne numery telefonów komórkowych są bez wątpienia niedostępne w internecie i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu w bardzo wielu sytuacjach wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają pełno negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie określony numer na popularnej internetowej stronie pozwalającej ich sprawdzenie. Od razu powinna wam się pokazać sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. O ile odbieranie połączeń oraz kłócenie się z telemarketerami jest dla was problemem, to zdecydowanie nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez problemu sprawdzić w sieci i wtedy dopiero zdecydować, czy jest opłacalne oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu niepotrzebnych nerwów , a ponadto kłótni o własne zdanie.
Źródło: czyj to numer.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Świetny sposób na sprawdzenie nieznanych numerów

Dodaj komentarz