Skup odzieży

 

Wyłącznie u nas, skup odzieży posklepowej. Trudnimy się skupowaniem ubrań, jakie nie są już w modzie, nie sprzedały się w sklepach stacjonarnych, a magazyny nie posiadają żadnego interesu w trzymaniu ich na prywatnych półkach. Z chęcią zakupimy ubrania od sklepów, którym zostały pojedyncze rozmiary albo jednostkowe modele.

Interesuje nas także skup odzieży używanej. Koszule, T-shirty, spodnie, sukienki, spódnice, bluzy, kurtki, dodatki – jesteśmy zainteresowani każdym typem odzieży używanej, jaka jest w dobrym, bądź idealnym stanie (ubrania znoszone, podarte, zniszczone nie będą brane pod uwagę!).

Skup odzieży posklepowej Warszawa to miejsce, które zajmuje się przyjmowaniem ubrań, dla których nie posiada już racji bytu w regularnej dystrybucji (ubrania nie są już modne, poza sezonem nie posiada szans na sprzedaż, ubrania są w niekonwencjonalnych rozmiarach i szanse na ichniejszym sprzedaż maleją).

Chętnie skupujemy odzież używaną w Warszawie biorąc pod uwagę na możliwość dokonania szybkiej transakcji na miejscu, w grę wchodzą też okolice Warszawy, jeżeli już ciuchy, które są oferowane będą interesujące (Pruszków, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Legionowo).

Do współpracy zapraszamy sklepy, które nie posiadają miejsca na przechowywanie przedawnionych kolekcji w magazynie.

Skup odzieży używanej chętnie współpracuje z małymi sklepami.

Skupujemy odzież też ze zbiórek i ze skupów. Chętnie nawiążemy współpracę.

Jesteśmy otwarci na ofertę skupu odzieży.

Gwarantujemy dobrą cenę.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą w ramach skupu odzieży posklepowej.

Sprawdź: Skup odzieży używanej.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Skup odzieży

Dodaj komentarz