Rzeźby – sztuka

Jeżeli już interesujemy się sztuką, a zatem np malarstwem czy rzeźbą, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością powinny nas zainteresować rzeźby realizowane przez uznanych artystów, którzy od dawna odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Dlatego też dużym zainteresowaniem znawców a także wielbicieli sztuki cieszy się Igor MITORAJ rzeźba.
Rzeźby – na co zwrócić uwagę?
Nie ulega wątpliwości, że przyszłościowe rzeźby spotykają się z bardzo dużą popularnością, nie tylko krytyków i innych artystów, ale także ludzi, którzy interesują się sztuką.

Stąd też ogromne zainteresowanie wzbudza rzeźba Igor MITORAJ Asklepios. Jest to rzeźba wykonana techniką klasyczną w brązie, także z wykorzystaniem trawertynu. Rzeźba ma wielkość nieomalże 50 cm. Trzeba podkreślić, że artysta odebrał gruntowne wykształcenie artystyczne, a jego prace powstawały z wykorzystaniem klasycznych technik rzeźbiarskich, a zatem są to rzeźby wykonywane w kamieniu, jak też w brązie. Są to zarówno niewielkie rzeźby kameralne, ale także większe o charakterze monumentalnym. W swoich pracach na prawdę bardzo często odwołuje się do antyku. Prócz tego, osoby zainteresowane rzeźbami tego artysty mogą zapoznać się też z innymi pracami, a mianowicie takimi jak Igor MITORAJ Perseusz. Zdecydowanie warto na bieżąco śledzić galerie sztuki, które prezentują osobom zainteresowanym najnowsze prace czy również pracy już uznane. Z pewnością będzie to gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki, którzy pasjonują się na przykład rzeźbą, która nawiązuje do okresu antyku, do zatem są to przykładowo prace wykonywane w brązie.

Więcej informacji na stronie: Igor MITORAJ rzeźba.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz