Nowoczesne drukarki do biura

Dzierżawa kserokopiarek Katowice jest ofertą adresowaną do klientów zarówno indywidualnych jak i klientów biznesowych. Obejmuje ona urządzenia kolorowe, jak i czarno-białe. Status urządzeń to kserokopiarki poleasingowe lub fabrycznie nowe.

Kserokopiarki Katowice mogą zostać wynajęte albo wydzierżawione. W pierwszym przypadku zostają one za opłatą przekazane do niekomercyjnego użytku. W drugim mamy do czynienia z odpłatnym udostępnieniem do użytku komercyjnego. Kserokopiarki Chorzów obsługują najczęściej wykorzystywany format druku, mianowicie A4. Dostępne są jednak modele, które obsługują większe formaty, np A3. Do wypożyczonego sprzętu możliwe jest dokupienie pasujących do nich tuszy najwyższej jakości.
Przez cały okres użytkowania sprzęt może być serwisowany. Naprawione zostaną wszelkie awarie, bez jakichkolwiek konsekwencji dla wypożyczającego. Leasing kserokopiarki Katowice zaczyna się od kwoty półtora tysiąca złotych, dokładna ustalana jest osobiście. Decyzja w sprawie zawarcia umowy leasingowej zapada w przeciągu pół godziny od kontaktu. Okres trwania leasingu zaczyna się od szesnastu miesięcy. Procedura leasingu obejmuje wybór modelu, prezentację oferty przez pracownika, wypełnienie formalności, rozpatrzenie decyzji. W razie wyborów pozytywnej proces wieńczy podpisanie umowy. Ewentualni leasingobiorcy mogą zostać zobligowani do dostarczenia pewnych dokumentów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego, by potwierdzić własną wiarygodność przed udostępnieniem sprzętu.

Dodatkowe informacje: kserokopiarki Katowice.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz