Notesy z logo

Różnego rodzaju gadżety reklamowe zdają się być dzisiaj wszechobecne. Skąd tak duża ich popularność? Jakiego rodzaju gadżety sprawdzają się najlepiej? Jaka jest skuteczność notesów z logo?
Notesy jako gadżety
Może się wydawać, że notesy z logo należą do najskuteczniejszych gadżetów. Na czym jednakże polega ta skuteczność i z czego ona wynika? Rzecz w tym, iż notesy z logo mają duży wpływ na budowanie marki.

Rozdawanie notesów skutkuje tym, że coraz więcej nowych ludzi dowiaduje się o firmie. Jest to z pewnością najistotniejsze zadanie gadżetów.
Jaki powinien być odpowiedni notes?
Niewątpliwie, nie wszystkie notesy z logo bardzo dobrze pełnią własne funkcje. Jakie powinny one zatem być? Bardzo dobrze testuje się notes w skórzanej oprawie. Jest on elegancki i solidny, przez co prowokuje bardzo dobre skojarzenia z firmą. W sytuacji gadżetów jest to najważniejsze, ażeby kojarzyły się pozytywnie. Warto również zauważyć, że solidność gadżetów sprawia, iż potencjalni klienci uważają również daną firmę za solidną.
Widoczne logo
Nie bez znaczenia jest rzecz jasna także wygląd notesu. Elegancki notes w skórzanej oprawie budzi pozytywne skojarzenia, o czym już zresztą przedtem wspomniano. Jednakże,l by z czymkolwiek się on kojarzył, musi być na nim zamieszczone logo. Powinno być ono dosyć duże i wyraźne, tak aby nie było wątpliwości, kto podarował klientowi konkretny notes. A przy tym, bardzo dobrze jeżeli już na notesie znajduje się również nazwa firmy. Aktualnie coraz częściej widnieje na nim też adres witryny internetowej .W obecnych czasach jest to istotne, gdyż ludzie doceniają sprawdzać wszelkie informacje w internecie.
Istotna wydaje się też paleta kolorów notesu. Powinien się on rzucać w oczy, ażeby właściwie każdy kto znajdzie się w pobliżu zwrócił na niego uwagę. Potrzebny jest jednak umiar, aby notesy z logo nie był postrzegane za zbyt nachalne.
Warto zobaczyć: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz