Na czym polega striptiz?

Ażeby zajmować się tańcem erotycznym trzeba posiadać ku temu specjalne predyspozycje. Nie prawie każdy gdyż w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to prawie każdy z nich musi mieć odpowiedniej tworzenia ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, ażeby było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok ma możliwość wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim w chwili obecnej celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Na pewno pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, jednakże osoby, które nie preferują tańczyć czy takie, którym taniec sprawia fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi mieć striptizerka czy striptizer jest świadomość własnego ciała. Umiejętność jego prezentacji i użycia własnej seksualności. Gdyż taniec erotyczny, to nie jest zwykły taniec. Jego misją jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych emocji i pożądania. A takie emocje powinno się umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie ma szans w tym zawodzie. Żeby wykonywać striptiz damski lub męski trzeba więc posiadać nie jedynie określone walory fizyczne, niemniej jednak i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest pewność siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i wykorzystywania własnego seksapilu. Są one konieczne, aby być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Sprawdź: tancerka erotyczna.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz