Modnie i ekologicznie: torba bawełniana

W trosce o ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów, odchodzimy od plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajmują eko torby i worki bawełniane. Jedno bądź wielokolorowe, mogą być rewelacyjnym nośnikiem promocji.

Znaczną powierzchnię można wykorzystać w celu zamieszczenia hasła prezentującego określony pogląd, postawę lub zachętę do działania. Można również wyróżniać logo firmy czy wizerunek konkretnego produktu, utrwalając w ten sposób nazwę, markę czy produkt w świadomości potencjalnych konsumentów.
Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, więc można ją trzymać w podręcznej torebce na wypadek niespodziewanych zakupów. Inaczej niż jej plastikowa odpowiedniczka, eko torba może być elementem stylizacji. Dobrana kolorystycznie do odzieży wierzchniej, komplementarnie lub kontrastowo, będzie stanowić jej modne uzupełnienie. Sprawi to, że będą one bardzo chętnie noszone i używane, zatem przekaz reklamowy będzie w sposób nienachalny opisany osobom pozostającym w kontakcie wzrokowym z użytkownikiem tego gadżetu.
Eko torby z nadrukiem często dodawane są do pakietów startowych na zawodach sportowych, czy zestawów powitalnych wręczanych uczestnikom w czasie zlotów hobbystów. To praktyczna i estetyczna pamiątka. Logo organizatora lub symbol graficzny zawodów budzi miłe wspomnienia oraz zachęca do udziału w kolejnych edycjach. Bawełniana torba na ramię ze stuprocentową pewnością wielokrotnie posłuży w czasie robienia zakupów.
Możliwości techniczne pozwalają aktualnie na wykonanie najwyższej jakości, wielokolorowego, trwałego nadruku. Warto zatem zainwestować w ten trwały, miły dla oka i niesłychanie praktyczny produkt reklamowy.

Zobacz więcej: plecak bawełniany.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz