Laweta – usługi

W sytuacji awarii samochodu w trasie warto w każdym momencie posiadać pod ręką numer do sprawdzonej pomocy drogowej. Należy pamiętać, że pomoc drogowa Kraków, Wieliczka udziela kompleksowej a także całodobowej pomocy w głównej mierze w zakresie holowania samochodów osobowych, jak także ciężarowych a także transportu jednośladów.
Co powinno się wiedzieć na temat pomocy drogowej?
Trzeba rozpocząć od tego, że auto pomoc to usługa realizowana przez profesjonalistów, którzy mają zarówno edukację jak i doświadczenie, a dodatkowo dysponują profesjonalnym sprzętem, a więc np lawetami przeznaczonymi do transportu uszkodzonych aut osobowych.

Usługi pomocy drogowej to między innymi laweta Kraków, Wieliczka. Dodatkowo pomoc drogowa może dostarczyć także samochód zastępczy z OC sprawcy. W przypadku kiedy zapomnieliśmy zatankować, to wtedy również możemy korzystać z auto pomocy a zostanie nam dowieziono paliwo na miejsce. Trzeba pamiętać też o tym, że z usług fachowej pomocy drogowej mogą skorzystać nie tylko i wyłącznie kierowców samochodów osobowych czy dostawczych, niemniej jednak także kierowcy motocykli. W ramach usług oferowane jest między innymi przewóz a także transport motocyklu na wskazanej przez klienta trasie. Warto dodać również o tym, że usługi pomocy drogowej to nie tylko i wyłącznie laweta Wieliczka, Kraków, ale również usługi obejmujące dowóz auta czy motocykla do warsztatu samochodowego, gdzie zostaną przeprowadzone prace serwisowe. Jeśli zatem mamy problem z autem w trasie, warto korzystać z pomocy profesjonalistów, a więc pomocy drogowej.

Sprawdź również informacje na stronie: pomoc drogowa Kraków.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz