Jeśli potrzebujesz lawety

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu lub motocyklu? Idealnie trafiłeś! Jesteśmy najszybszą radą drogową , a dodatkowo posiadamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas zdarza się, że się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa albo posiadamy niespodziewaną przygodę na drodze, której efektem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Niemniej jednak wszakże nie musi tak być w każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci nawet w najlepiej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku oraz okolic. Jeśli potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, dosłownie jeżeli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. W każdym momencie możesz korzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie jedynie holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy również koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy również naprawy mechaniczne , a oprócz tego blacharsko- lakiernicze. Bez wątpienia naprawa powypadkowa jest możliwa też w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa wymagań , a oprócz tego preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz tylko pozyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Więcej informacji: pomoc drogowa Bialystok.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz