Jakie wyceny wykonuje firma aktuarialna?

O ile potrzebujemy profesjonalnie oraz bardzo szybko wykonanej wyceny aktuarialnej albo także finansowej, to zdecydowanie powinniśmy zwrócić się do doświadczonych specjalistów takich jak licencjonowani aktuariusze. Powinno się tutaj podkreślić, że biuro aktuarialne świadczy usługi realizowane w sposób rzetelny terminowy a także profesjonalny, jak także elastycznie dopasowany do potrzeb klienta a także jego oczekiwań i wytycznych.
Wyceny realizowane przez biura aktuarialne – na co zwrócić uwagę?
Trzeba pamiętać o tym, że takie wyceny mogą dotyczyć różnorakich kwestii, a zatem mogą być to np wyceny razem w wykorzystanych na świadczenia dla pracowników firmy.

Firmy w ten sposób zabezpieczają się, by mieć pieniądze w głównej mierze na odprawy emerytalne rentowe, niemniej jednak też odprawy pośmiertne czy również różnorodne formy nagród oraz gratyfikacji dla pracowników. Są to również świadczenia medyczne przejazdowe czy również delegacyjne. Warto pamiętać o tym, że takie biura świadczą też usługi w zakresie wyceny wartości niematerialnych oraz prawnych, a więc jest to w głównej mierze wycena znaku towarowego, ale także wycena relacji z klientami posiadanych przez firmę patentów czy także know-how. A przy tym aktuariusze zajmują się również opracowywaniem modeli majątkowych czy także oceną projektów restrukturyzacyjnych modernizacyjnych czy też majątkowych. Możemy liczyć także na usługi powiązane z wyceną instrumentów inwestycyjnych do których możemy zaliczyć między innymi udzielone przez firmę kredyty pożyczki, ale również obligacje korporacyjne.

Dodatkowe informacje: wycena marki.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz