Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozstrzygnięciem, które coraz bardziej zyskuje. Stąd też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i zdecydowanie każdy znajdzie pośród nich starannie takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju głównie charakteryzuje się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Zapewnia ono w całości dobrą ochronę, jednak pod tym kątem można znaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Głównie etui takie nie chroni bardzo dobrze przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu również nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a jednocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednak na nieszczęście ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego typu etui za darmo do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case gwarantuje stosunkowo niezłą ochronę przed upadkami. Należy pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie korzystania z telefonu. Na nieszczęście pokrowce tego typu potrafią dość na prawdę bardzo często pękać, co na nieszczęście powoduje, że kwalifikują się one wówczas do konwersji.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Zdecydowanie bez najmniejszych problemów właściwie każdy znajdzie wśród nich te dla siebie.

Polecamy: etui apple.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz