Auto detailing – oferta dla Ciebie

Marzy ci się by Twoje auto znów wyglądało jak nowe? Dobrze trafiłeś! Nasza firma zajmuje się Auto Detailingiem w Łodzi i chętnie wyczyści Twój samochód. Warto mieć na uwadze, iż nie jest to zwykłe sprzątanie, lecz jak sama nazwa mówi sprzątanie detailingowe. Polega na między innymi ceramicznym zabezpieczeniu lakieru, korekcie lakieru, powłokach zabezpieczających a także zabezpieczeniu lakieru folią PPF.

By przybliżyć Ci naszą propozycję, postaram się pokrótce opisać, czym para się która usługa.
Powłoki ceramiczne Łódź – polega na założeniu powłoki na samochód, której zadaniem jest odpychanie błota, ptasich odchodów czy nawet soków z drzew. Przedłuża żywotność lakieru nawet do 5 lat oraz ułatwia codzienną pielęgnację samochodu, ponieważ łatwo usuwa zabrudzenia.
Folie PPF Łódź – nałożenie folii PPF to rewelacyjny pomysł dla osób używających aut tylko w miejscowości, ale także dla tych, którzy na prawdę bardzo często jeżdżą poza miastem przy niezbyt dobrych ustaleniach przykładowo. pogodowych czy drogowych. Folia PPF jest bezbarwna, co za tym idzie niewidoczna po założeniu. Jej misją jest chronienie lakieru znajdującego się pod folią oraz zabezpieczanie pastelowych detalów auta przed ewentualnymi uszkodzeniami.Powłoki zabezpieczające Łódź – powłoki zabezpieczające dzielą się na 3 rodzaje. 1. Powłoki polimerowe, całkiem inaczej sealanty, to woski syntetyczne, które tworzą powłoki o odpowiednich parametrach użytkowych. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV a także wysoką temperaturą. Chronią samochód przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Ich trwałość to około 3 do 6 miesięcy.dwie. Powłoki ceramiczne różnią się tym od polimerowych, że ich warstwa jest połyskliwa, grubsza i twardsza, dzięki czemu całkiem dobrze chroni przed wymienionym wyżej promieniowaniem UV, ale w dodatku niweluje przyczepność brudu do auta. Trwałość tej usługi wynosi nawet do 5 lat!3. Powłoki kwarcowe to trójkomponentowe zabezpieczenie karoserii, które oprócz chronienia przed UV i zanieczyszczeniami chroni również przed deszczem oraz drobnymi rysami. Dodatkowo dodaje połysk lakierowi. Jej trwałość wynosi około 24 miesięcy.
Warto być świadomym, że nie są to wszystkie usługi w naszym warsztacie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, to zapraszamy na naszą stronę Auto Detailingu Łódź.. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Polecam: folie ppf łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz