Zaręczyny i nasze poszukiwania

Cóż to było za zaskoczenie, gdy mój D. w niespodziewanym momencie poprosił mnie o rękę. Przez moją głowę przepływała fala szczęścia, a także niepokoju,” czy ja to wszystko ogarnę?”. Jednak ślub i wesele na 150 osób to duże przedsięwzięcie. Informacji zaczęłam szukać w Internecie, gdzie znalazłam porady innych par planujących ślub i dowiedziałam się sporo pożytecznych rzeczy. WJ tym artykule pragnę się nimi z wami podzielić.

Dom weselny, dj, katering

Jeśli planujecie ślub, lepiej się nie ociągać w szukaniu sali weselnej, aby nie okazało się, że wszystkie interesujące dla was, zostały już zarezerwowane. Radzę od razu po zaręczynach zacząć poszukiwać odpowiedniej dla nas sali. Ta sama zasada obowiązuje także przy wyborze Dj, bądź zespołu, czy cateringu, im szybciej, tym większy wybór.

Fotograf

Fotograf z Kielc na twoim weselu?

Ta kwestia jest jak dla mnie najważniejsza i poświęcę jej najwięcej uwagi. Kluczową sprawą jest dobór odpowiedniej osoby, która uchwyci najpiękniejsze momenty. Potrzebujemy więc osoby profesjonalnej, z doświadczeniem i utalentowanej. Poszukiwania rozpoczęliśmy od wyszukiwarki Google, która po wprowadzeniu słów: fotografia ślubna Kielce, dzieli się z ami bogactwem informacji. Dlaczego dodaliśmy Kielce do zapytania? Ponieważ poszukiwaliśmy lokalnego fotografa. Teraz pozostaje nam tylko jedno, wśród tysiąca linków wybrać odpowiedniego fotografa. Ogólnie to bardzo trudne zadanie, ale dzięki wyszukiwarce Google, staje się dziecinnie łatwe. Wystarczy tylko przejrzeć oferty i porównać je ze swoimi kryteriami, przejrzeć galerie dostępne na stronie i wiemy już czy dany fotograf będzie odpowiednią osobą. Jest to wbrew pozorom bardzo odpowiedzialna rola, zdjęcia są naszą pamiątką, gdy już nasza pamięć nie będzie taka dobra. Wskazane wyżej zapytanie doprowadziło nas do pary fotografów NasDwoje, którzy mieli okazję zrealizować nam ślub. Fotografie potrafią uchwycić choćby moment, sekundę, która jest magią i stanie się naszym najmilszym wspomnieniem. To właśnie zdjęcia zostaną naszą pamiątką dla naszych dzieci, wnuków, prawnuków, to fotografie nas zastąpią, gdy już odejdziemy. Są nieodzownym elementem każdego ślubu i wesela, zatrzymują ulotną chwilę, stają się naszymi najsłodszymi wspomnieniami.

Zapraszamy do pozostawiania komentarzy pod naszym wpisem. Mamy nadzieję, że mogliśmy wam pomóc w poszukiwaniach.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz