Całkowicie bezpieczne konto przed komornikiem

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, komornik ma prawo zająć dla dłużnika wszystkie środki finansowe znajdujące się na jego koncie. Znakomita większość z nas nie może sobie natomiast na to pozwolić. Spłacanie swoich zobowiązań jest oczywiście istotne, niemniej jednak musicie wszakże mieć środki finansowe zabezpieczające byt waszych najbliższych.

Warto zatem wyszukać konto bankowe, które na pewno nie zostanie zajęte przez komornika. Będzie to perfekcyjny sposób na ochronienie waszych środków inwestycyjnych. Konto bezpieczne od komornika niestety nie jest wcale tak łatwo odnaleźć. Warto więc poświęcić troszkę czasu, ażeby dostać informacje na temat najbardziej bezpiecznych rachunków bankowych.
Większość znajdujących się w popularnym zestawieniu banków , a dodatkowo instytucji majątkowych oferuje konto bankowe bez komornika przez okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju komornik ma prawo zająć konto dłużnika, dlatego żaden bank nie może w nieskończoność ukrywać rachunków bankowych swoich klientów. Warto więc dowiedzieć się, które banki najdłużej ukrywają rachunki przed komornikami. Będziecie musieli co kilkanaście miesięcy jednakże przemienić swój rachunek bankowy, by na pewno komornik nie zajął waszych środków majątkowych. Konto bez dostępu komornika możecie zakładać cyklicznie, zatem wystarczą wam tylko trzy jednostki do regularnej zmiany waszego rachunku bankowego. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na wytrzymałe zabezpieczenie waszego wynagrodzenia przed komornikiem.
Polecamy: bank bez komornika.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz